Ostatnia kolejka.

"Ta ostatnia niedziela" jak głoszą słowa znanej piosenki zbliża się nie ubłagalnie. I właśnie w najbliższą tj. 15 czerwca piłkarze Piasta Kołodziejewo rozegrają ostatnie oficjalne spotkanie kończąc wspaniały dla nich sezon 2013/14. Kończące się rozgrywki przysporzyły nam wiele emocji , sportowej walki ,radości z wygranych i też smutnych chwil kiedy schodziliśmy z boiska pokonani. Nie mniej jednak wywalczenie 3 miejsca w rozgrywkach A -klasy to największy sukces w historii klubu i właśnie w taki sposób trzeba zapamiętać mijający sezon. Do rozegrania został ostatni mecz, ale za to jaki. Do Kołodziejewa zawita obecnie druga w tabeli Noteć Gębice. Piłkarze trenera Wonorskiego zapewnili już sobie udział przynajmniej w barażach, ale nadal mogą liczyć na bezpośredni awans jeśli punkty z Kujawskim Pograniczem straci Dąb Barcin ,a Noteć...wygra z Piastem. Jak widać więc goście przyjadą do nas cały czas mocno zmotywowani. Motywacji na pewno nie zabraknie również naszym piłkarzom ,którzy na pewno w godnym stylu będą chcieli pożegnać się ze swoimi kibicami. Początek zawodów w najbliższą niedzielę o godzinie 15 ,a arbitrem głównym będzie pan Adam Lyczmański z Bydgoszczy. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszam na stadion by wesprzeć swoich zawodników ,a zarazem podziękować za grad emocji jakich przez ostatnie miesiące dostarczyli. Również swój ostatni mecz w Kołodziejewie rozegrają młodzicy ,którzy jednak sezon zakończą dopiero za tydzień. Ich najbliższym rywalem będzie zajmująca 4 miejsce w tabeli Unia Gniewkowo. Na pewno młodzi podopieczni trenera Krzysztofa Wikarskiego przystąpią mocno zmotywowani rządzą rewanżu, ponieważ jesienią w Gniewkowie ulegli swoim rówieśnikom ,aż 13-1. Początek zawodów o godzinie 11 ,a poprowadzi je pani Anna Grzegorska z Janikowa.