Puchar obroniony.

Piłkarze Piasta Kołodziejewo odnieśli przekonujące zwycięstwo w rozegranym w dniu wczorajszym Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Janikowie. W drodze po tytuł pokonali Zootechnika Kołuda Wielka 5-2 oraz rozgromili Błyskawicę Broniewice 9-0. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobywali: Piotr Łabuszyński x3, Damian Brończyk x2, Przemysław Kulczak x2, Krzysztof Wikarski, Piotr Kędziora, Daniel Kędziora, Piotr Walczak, Miłosz Lachawiec, Piotr Bachanek oraz Przemysław Lichwała. Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Łabuszyński, najlepszym zawodnikem Damian Brończyk ,a najlepszym bramkarzem Kamil Surówka z Błyskawicy Broniewice. Na drugim stopniu podnium uplasował się zespół z Kołudy Wielkiej natomiast na najniższym stopniu Błyskawica Broniewice, do tej ostatniej drużyny trafiła też statuetka fair play. Jak zwykle gminne zmagania oficjalnie kończą sezon piłkarski. Teraz przed zawodnikami Piasta zaledwie dwa tygodnie wakacji po ,których wznowią przygotowania do rozgrywek w sezonie 2014/15.

Powiązana galeria: